ראשי>המדריך>חדש: ניתן לבטל עד 24 שעות לפני האיסוף
המדריך

חדש: ניתן לבטל עד 24 שעות לפני האיסוף

אם חלילה התכניות השתבשו, הנסיעה בוטלה, מצאתם דיל טוב יותר במקום אחר או שהחלטתם להשתמש בתחבורה הציבורית ואין לכם צורך ברכב – אנחנו לא שואלים שאלות ולא מציבים תנאים – תוכלו בקלות ובפשטות לבטל את ההזמנה שלכם באמצעות נציגי המרכז הטלפוני שלנו או דרך האתר (און ליין) ולקבל בחזרה כל סכום ששילמתם

יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מצאנו לנכון לשנות את מדיניות הביטולים ומעתה, תוכלו לבטל את ההזמנה שלכם עד 24 שעות לפני איסוף הרכב, ללא דמי ביטול! אין אותיות קטנות ואין שום מגבלה.
אם חלילה התכניות השתבשו, הנסיעה בוטלה, מצאתם דיל טוב יותר במקום אחר או שהחלטתם להשתמש בתחבורה הציבורית ואין לכם צורך ברכב – אנחנו לא שואלים שאלות ולא מציבים תנאים – תוכלו בקלות ובפשטות לבטל את ההזמנה שלכם באמצעות נציגי המרכז הטלפוני שלנו או דרך האתר (און ליין) ולקבל בחזרה כל סכום ששילמתם, בין אם זו מקדמה בלבד ובין אם היה זה תשלום מלא. הזיכוי יתבצע מיידית וישתקף בחשבונכם בתוך 5-7 ימי עסקים.
הסיבה שבחרנו להגמיש את מדיניות הביטולים נובעת בראש ובראשונה מהביטחון שלנו במחירים המוצעים על ידנו לשכירת רכבים בישראל, באירופה ובארצות הברית. אנחנו עובדים מסביב לשעון על מנת לוודא שהמחיר המוצע על ידנו הוא המחיר הטוב ביותר, משקיעים זמן רב בעדכון תנאי ההשכרה על מנת שכל הפרטים יוצגו בפניכם בטרם ביצוע הזמנה ובעיקר – כדי שלא תהיינה לכם הפתעות לא נעימות בעת איסוף הרכב.
אנחנו גם מודעים לכך שלפעמים, גם אצל הלקוחות "המתוכננים" ביותר, דברים עלולים להשתבש. לא מעט לקוחות דוחים את ביצוע הזמנת הרכב כדי לא להסתבך עם דמי ביטול, הסיבות בהן נתקלנו עד כה: "עוד לא הזמנתי את הטיסה", "אני מחכה לאישור מסוכן הנסיעות", "קרוב משפחה לא מרגיש טוב כרגע ואנחנו לא בטוחים שאכן ניסע"…. מעתה – אין שום בעיה: תזמינו את הרכב המתאים לכם ביותר, אם אתם מזמינים מספיק זמן מראש – תהנו גם מזמינות וגם מהמחיר הטוב ביותר, ואם חלילה התכניות השתבשו – תוכלו בכל רגע נתון (עד 24 שעות לפני המועד שנקבע לאיסוף הרכב) לעדכן את ההזמנה, לשנות את היעד, לעדכן את שעת האיסוף או ההחזרה, להחליף את מקום איסוף הרכב או כאמור – לבטל את ההזמנה לגמרי.
שני היתרונות הגדולים מהם אתם נהנים כאשר אתם מזמינים רכב מראש: זמינות ומחיר. מגוון הרכבים גדול יותר ומחירי ההשכרה נמוכים יותר. בניגוד לדעה הרווחת – ככל שמתקרב מועד איסוף הרכב – מחירי ההשכרה גבוהים יותר ומספר הרכבים הזמינים קטן יותר.
באמצעות מערכת ההזמנות של Wallacars.com תוכלו בקלות ובמהירות למצוא את הרכב המתאים לכם ביותר מבין למעלה מ- 550 ספקי רכב בכ- 28,000 נקודות איסוף בכל העולם, תוכלו לקבל הצעת מחיר בחינם, לשלוח לעצמכם את ההצעה במייל או לשוחח עם נציג ולקבל פרטים נוספים על הרכב שבחרתם.
אנחנו עובדים עם חברות ההשכרה הגדולות ביותר בעולם, בחלק מהיעדים שלבנו גם חברות השכרה מקומיות המציעות מגוון רכבים במחירים מוזלים במיוחד ומחוייבות לסטנדרטים גבוהים של שירות, מקצועיות ואיכות הרכב המוצע על ידם ללקוחותינו.
בין היתרונות בהזמנת רכב באמצעות Wallacars.com: אנו מעניקים לכם שירות מלא ומקצועי בעברית ומאפשרים לכם ליצור עמנו קשר בשיחה מקומית (לא רק מישראל אלא גם מארה"ב, בריטניה, פולין ושבדיה). מוקד החירום שלנו פועל 24 שעות ביממה (בין השעות 10:00 עד 19:00 מאוייש על ידי דוברי עברית ובשעות הלילה על ידי דוברי אנגלית מנוסים המסוגלים לפתור כל בעיה שעלולה לצוץ בעת איסוף הרכב.
לא משנה אם אתם רוצים לשכור רכב באתונה ביוון, למצוא חברת השכרה משתלמת בוינה, לקבל הצעת מחיר מדהימה להכרת רכב בציריך או ברלין, לשכור מיני ואן במינכן ולצאת אל היער השחור, לנחות בפולין ולאסוף רכב בוורשה, או להתנסות בנהיגה בצדו השמאלי של הכביש בלונדון, לאסוף רכב בשדה התעופה במיאמי או למצוא חברת השכרה בדובאי – תנו לנו להציע לכם את הדיל המתאים לכם ביותר במחיר המשתלם ביותר.