ראשי>המדריך>פרטים נוספים שחשוב לבדוק!
המדריך

פרטים נוספים שחשוב לבדוק!

תנאי ההשכרה של ספקי הרכב הינם מסמך ארוך ומסורבל. הפרטים שחשוב להבין בתנאי ההשכרה. גיל הנהג, מדיניות הדלק, סכום הפיקדון, חציית גבולות והגבלת קילומטרז' – כל הטיפים

מגבלות גיל והאם קיימת תוספת תשלום בגין נהג צעיר, נהג מעל גיל מסויים. חלק מחברות אינן מתירות לנהגים צעירים לשכור רכבים מקטגוריות מסויימות.

מדיניות הדלק – חלק מחברות ההשכרה מאפשרות לכם לקבל את הרכב עם טנק דלק מלא ולהחזירו עם טנק דלק מלא, חלק מהן מחייבות אתכם בתחילת ההשכרה בגין טנק דלק מלא ומאפשרות לכם להחזיר את הרכב עם טנק דלק לא מלא. חלק מעניקות זיכוי בגין יתרת דלק, חלק אינן מעניקות זיכוי. אם אינכם בטוחים לגבי מדיניות הדלק הנהוגה בחברה בה בחרתם – אנא צרו עמנו קשר.

סכום הפיקדון: בדרך כלל בגובה ההשתתפות העצמית על הרכב. סכום הפיקדון משתנה בהתאם לסוג הרכב / קטגוריה. חשוב מאוד שבכרטיס האשראי שלכם תהא מסגרת פנויה בגובה סכום הפיקדון. אם אינכם מוצאים המידע לגבי סכום ההשתתפות העצמית – אנא צרו עמנו קשר.

הגבלת קילומטראז' – חלק מחברות ההשכרה מציעות רכבים ללא הגבלת קילומטרים, חלקן מגבילות את מספר הקילומטרים וגובות תשלום בגין כל קילומטר נוסף. קחו בחשבון שבמהלך החופשה שלכם, סביר להניח שלא תבלו את כל הימים והלילות בנהיגה, כך שיכול מאוד להיות שבמחיר הנכון, רכב עם הגבלת קילומטראז' הינו הרכב המתאים לכם. אם אתם צריכים יעוץ נוסף בעניין זה – צרו עמנו קשר.

חציית גבולות – חלק מהחברות גובות תשלום עבור דמי מעבר גבול וחלק אינן גובות תשלום. ישנן חברות האוסרות הוצאת רכבים מקטגוריות מסויימות אל מחוץ לגבולות המדינה ממנה הושכר וחלקן אף מטילות הגבלת קילומטראז' כאשר הלקוח מצהיר על כוונתו לחצות גבולות עם הרכב. ישנן חברות שאוסרות על חציית גבולות למדינות מסויימות או מציבות תנאים נוספים. לקבל מידע מלא – צרו עמנו קשר.